O firmě Luvion

Luvion Premium Baby products je Holandská firma, která byla… založena v roce 2005 a od té doby se rychle rozrůstá. V naší společnosti se zaměřujeme na design a použitelnost. Naše produktová řada zahrnuje různé výrobky pro kojeneckou a dětskou hygienu. Naše filozofie je, že vývojem a výrobou vysoce kvalitních výrobků pro miminka můžeme rodičům usnadnit život. Vše co děláme, je zaměřeno na miminka a jejich rodiče. Produkty Luvion jsou vždy nejvyšší kvality, stejně jako náš zákaznický servis. Výrobky Luvion se v současné době prodávají ve více než 25 zemích světa.

Naše mise

Produkty Luvion se zaměřují na navrhování prvotřídních technických řešení pro rodiče. Vyvíjíme vysoce kvalitní dětské produkty, které podporují rodiče během těhotenství a prvních let. Děláme to tak, že navštěvujeme a účastníme se výstav  po celém světě, poznáváme  zajímavé výrobky, testujeme je a vymýšlíme nové. Výrobky Luvion přece musí přinášet na trh něco nového. Každý výrobek Luvion musí vynikat funkčností, designem, použitelností a vysokou kvalitou.

Naše vize

Ve světě, kde inovace jsou stále více poháněny produktem zkušenosti a zlepšování životní úrovně, mají design a kvalita výrobků stále větší strategický význam. Kvalita a design jsou proto pro společnost Luvion příležitostí, jak vyniknout, protože jsou důležitou a nedílnou součástí produktu.

Získaná Ocenění

Od svého založení společnost Luvion vyrábí inovativní a vysoce kvalitní výrobky pro děti.. Díky tomuto úsilí získaly naše výrobky řadu ocenění za inovace a kvalitu výrobků od spotřebitelských a průmyslových organizací na národní i mezinárodní úrovni. Jsme velmi hrdí na to, že naše zaměření na inovativní charakter, kvalitu a design výrobků Luvion se odráží v jejich hodnocení.